YÜKLENİYOR

ÖDÜLLERİMİZ


  • Vergi ödülleri, mimari ödüller ve çeşitli kurum ödülleri gibi sayısız ödüle sahip Metal Yapı Konut’un projelerinden Aqua Florya AVM, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin (ICSC) düzenlediği “2013 Avrupa Alışveriş Merkezleri’ ödüllerinde “Bölgesel Alışveriş Merkezi” kategorisinde Türkiye’den finale kalan tek AVM oldu.

  • Aqua Florya AVM, Hürriyet tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul ödülleri “Sign of the City Awards”da finalist oldu.

  • Aqua Florya AVM’nin 2013 yılında başlattığı “Çocuklar Gülsün Diye” Derneği ile beraber yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi, dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim programlarından biri olan uluslararası Marcom Ödülleri’nde kurumsal sosyal sorumluluk kategorisinde Platin ödüle layık görüldü.

  • Capital ve Ekonomist Dergisi’nin ortaklaşa düzenlediği, “Real Estate Stars Türkiye’nin Gayrimenkul Liderler 2016 Zirvesi”nde 2016’da“En Çok Konut Projesi Yürüten Şirketler” kategorisinde Metal Yapı Konut, ilk 10 şirket arasına girerek ödül almaya hak kazandı.

  • Metal Yapı Konut ana ortaklığında Zincir Yapı tarafından İstanbul'un en prestijli ofis aksı Büyükdere Caddesi üzerinde inşa edilen İstanbul Tower 205 projesi, Hürriyet gazetesi tarafından düzenlenen Sign of the City Awards 2016'da "Devam Eden En İyi Ofis" ödülüne layık görüldü. İstanbul Tower 205, çevreci ve sürdürülebilir vizyona sahip inşaat ve gayrimenkul projelerinin değerlendirildiği “Sign of the City Awards 2016”da, iş yeri kullanım amaçlı olarak geliştirilmiş, teknik ve fonksiyonel olarak iş binası kriterlerine uygun dizayn edilmiş iş merkezleri, plazalar ve ofislerin değerlendirildiği kategoride ödül aldı.