YÜKLENİYOR

THE HOLL

Metal Yapı Konut ve Bekart İnşaat’ın Anadolu Yakası’ndaki ilk projesi olan The Holl, ofis ve home ofis standartlarını rezidans hizmetleri ile daha da yükselten yepyeni bir konsept proje hayata geçiyor.

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Pendik’te, E5 üzerinde bulunan proje, modern ve ferah mimarisi, ofis ve home ofis kullanım alanları, rezidans hizmetleri, ortak toplantı salonları, kat ve teras lounge’ları, spor ve etkinlik alanlarıyla Anadolu Yakası’nın hem havasını hem de iş hayatını tümden değiştirecek.

Modüler kat yapıları sayesinde bağımsız bölümlerin birleştirilerek daha büyük ve çok odalı ofis veya home ofis halline gelebildiği The Holl’de tüm daireler Marmara Denizi ve eşsiz Adalar manzarasını görecek şekilde planlandı. Dairelerin deniz tarafına konumlandırılan balkonları, manzaranın keyfini daha çok yaşamanızı sağlarken, 3,30 metre yükseklikteki tavanlar günün her saatinde dairelerin havadar ve ferah olmasına imkan sağlıyor.

The Holl, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yüksek Hızlı Tren İstasyonu, Kadıköy Metrosu gibi önemli ulaşım sistemlerinin merkezinde bulunan konumuyla da öne çıkıyor.

http://www.theholl.com.tr/

Satış Ofisi : 0216 483 4655