YÜKLENİYOR

BLUE LAKE İSTANBUL

Küçükçekmece Gölü'nün kıyısında, bir tarafı göl diğer tarafı deniz manzaralı Blue Lake, mutlu, huzurlu ve keyifli yaşamlar için tasarlandı. Her detayın titizlikle düşünüldüğü, tamamı deniz veya göl gören evler kusursuz iç mekanlara sahip.190 ülkede 2.000’den fazla tasarım üreterek 200’den fazla ödül almış olan dünyaca ünlü mimarlık ofisi Chapman Taylor'ın danışmanlığında, ECF mimarlık tarafından çizilen Blue Lake’in iç mimari tasarımını ise Evrenol Mimarlık üstlendi.

17.500 m2 peyzaj ve sosyal alanı ile dikkat çeken projede 65 metre yüksekte, 15. Katta yer alan Gök Teras’ta, bloklar özel bağlantı yolları ile birleştirilerek panoramik deniz ve göl manzarasına hakim 3 adet infinity havuzu / cafe ve oturma alanları ve 2,6 km yürüme parkuru ile hiçbir projede olmayan bir keyif alanına dönüşüyor.

Blue Lake İstanbul her zevke ve yaşa hitap eden atölyeleri, Spa ve Fitness Kulübü, çocuklar için Çocuk Kulübü gibi farklı ihtiyaçları ve seçkin beklentileri karşılamak için tasarlanan sosyal alanlarıyla kaliteli ve hareketli bir yaşamın anahtarını sunuyor. Blue Lake modern yüzü, Kanalistanbul, yeni havalimanı ve köprü gibi büyük ölçekli yatırımların yönünü belirleyen projelere yakınlığıyla İstanbul’un gayrimenkul yatırımı açısından yıldızı en parlak ilçesi Küçükçekmece’de yükseliyor.

http://www.bluelake.com.tr

Satış Ofisi : 444 8 128

TANITIM FİLMİ